top of page
Büyüyen Metropol

HİZMETLERİMİZ

inşaat

İNŞAAT

Gayrimenkul geliştirme, arsa temininden inşaat operasyonlarını yönetmeye, finansal modellemelerden pazarlama faaliyetlerine uzanan komplike bir süreçtir. Günümüzde halk arasında yap-sat müteahhitliği olarak bilinen tanımın ötesinde bir profesyonelliği de ifade etmektedir. Bu sürecin başarı ile yönetilebilmesi için teknik, finansal, mali ve piyasa bilgilerine tam vakıf olmak gerekir. Şirketimiz bünyesindeki ortaklar, her iki sektörde de uzun yıllar çalışmış olup bilgi ve tecrübe birikimlerini harmanlayarak Gayrimenkul geliştirme alanında iddialı bir konuma gelmeyi amaçlamaktadırlar.

Stok Verileri

YATIRIM

Safir Investment , müşterilerimizin tutarlı finansal başarı elde etme olasılığını artırmalarına yardımcı olmak için kurulmuştur. 

Biz profesyonel müşterilerin bağımsız ortağıyız.

  • Yatırım stratejisi ve yatırım süreci geliştirme

  • Varlık tahsisi ve portföy optimizasyonu

  • risk stratejisi

  • Yatırım yöneticisi seçimi, değerlendirmesi ve durum tespiti

  • İş durumu değerlendirmesi ve durum tespiti

  • Sonraki nesil hususlar

Image by Barrett Ward

İHRACAT VE İTHALAT

Her türlü İnşaat, İnşaat Malzemeleri, Emlak, Mobilya ve Ahşap Eşya, Plastik ve Kauçuk, Gıda, Tekstil, Konfeksiyon, Otomotiv Sektörüne Ait Yedek Parça, Otomotiv Sektörü, Makine ve Teçhizatlara dair ticari faaliyet gösteren bir şirkettir. İhracat, ülkelerin dış ticaret dengelerinin korunmasının yanısıra, ülke içindeki ekonomik faaliyetlerin canlanması, istihdam, üretim ve karlılığın artmasını sağlayarak makroekonomik dengelerin iyileşmesine de katkıda bulunur. Dünyanın en büyük ekonomileri aynı zamanda en çok ihracat yapan ülkelerdir. Bu sebeple Safir İnvestment ülke ekonomimizin kalkınması açısından büyük rol üstlenmektedir

Misyonumuz

Daima insan yaşamına ve çevreye duyarlı, sağlam, teknolojinin de beraberinde getirmiş olduğu evrensel yenilik ile geliştirdiğimiz projelerimizde iş ahlakımızı ticari rekabetin üzerinde tutarak tüm taraflar için kazan-kazan modeli ile, bugün ve gelecek için sağlam projeler oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Disiplinlerarası dinamizme sahip olan gayrimenkul alanında, entegre çözümler sunan, bulunduğu bölgede araştırmacı, farkındalık düzeyi yüksek ve yenilikçi duruşu ile sektöründe öncü ve güvenilir Ulusal ve uluslararası geliştirme firmaları arasında yer almak

Gece Mesaisi
bottom of page